Број на оглас: 2912117
Објавен на: 24.10.2018, 06:45
1 / 3

Beogradski plugovi 755 odlicna sostojba kako novi

450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam beogradski plugovi so premestuvanje nisko klinesti kako novi ne mnogu koristeni cena 450evra poveke info na

078276308 - Blagoja

Plugovite se naogaat vo Demir Hisar ...