Број на оглас: 2911691
Објавен на: 14.04.2019, 18:27
1 / 4

Се продаваат соларни тушеви!!

По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови неотпаковани соларени тушеви погодени за во градина, викенд куќа, за кампување и слично. Тушот доаѓа со држач и црево. Собира 15 литри на вода.