Број на оглас: 2911499
Објавен на: 22.07.2019, 14:43
1 / 5

Се продава Нива во Индустриска Зона

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
6000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во Индустриска Зона од 6 декари со излез на главен пат и друг спореден пат од долната страна, право на сопственост , легализирана , имотен лист, ширина на патот 35 метри, должина 200 метри на излезот од Варош до Стибера. Информации на 077 647 607 Цена по договор.