Број на оглас: 2911489
Објавен на: 16.11.2018, 08:42
1 / 5

Vibratori za beton

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


- vibrator trofazen so dva priklucoci
- vibrator paclite
- elektricna pila boch PKS 54
- elektricna motorka boch AKE 30s