Број на оглас: 2911212
Објавен на: 21.06.2018, 09:05
1 / 11

RENAULT MEGANE 1.5 dci comonrail dizel

2.450 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


socuvan registriran moze zamena sp vasa doplata