Број на оглас: 2911069
Објавен на: 14.07.2020, 19:42
1 / 11

Kompletna Teretana

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava teretana moze komplet moze i oddelno .
Prifakjam zameni.
Za poveke inforaci javete se na brojot.
Jovce 078-566-216