Број на оглас: 2911058
Објавен на: 04.06.2018, 14:22
1 / 9

Citroen DS3 1.6HDI

8.800 €
Марка:
Citroen
Модел:
DS3
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen DS3
Motor 1.6 dizel
2010god
Oprema:
-Sportski sedista
-Bluetooth Aux
-Kozen volan so komandi
-Letni gumi so Bandazi
-Zimski gumi so bandazi
-Klimatronik
-Halogenki Led
-Hi-Fi Soundsystem