Број на оглас: 2911039
Објавен на: 17.06.2018, 17:55
1 / 4

Yugo 55

150 € Цената не е фиксна 180 €
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2017
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Yugoto se prodava vo delovi