Број на оглас: 2910933
Објавен на: 10.08.2018, 14:56
1 / 7

Мерцедес 1317

4.200 € Цената не е фиксна 4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е спремен за работа
novi gumi
farba
nov pod na sandukot od buka
mozna zamena za avtomobil
075 431 549
+38975431549 viber