Број на оглас: 2910860
Објавен на: 21.04.2021, 15:37
1 / 7

SKECHERS ORIGINAL PATIKI

1.600 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se kako novi. original kozni mn kvalitetni i udobni so memmory pena vloski. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo