Број на оглас: 2910823
Објавен на: 12.10.2018, 14:08
1 / 5

AUDI A 4 TDI 1.9

1 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI A 4 1.9 TDI redovno servisirana 4 novi gumi ELEKTRO STAKLO TEMPOMAT I DR GODINA 2003 Zelen Karton bez nikakvi ostatuvajna vnatre i nadvor za podetalni informacii javetese 078229378