Број на оглас: 2910800
Објавен на: 11.08.2018, 09:58
1 / 7

SE PRODAVA TOURAN

1 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TOURAN Se prodava turan 2.0 tdi reg zelen karton servisirana el staklo greanje na sediste full oprema 2005 godina moze i zamena za povise inf 078 229 378