Број на оглас: 2910716
Објавен на: 19.04.2019, 17:50
1 / 10

opel astra

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel astra 1.7 dti isuzu motor, registrirana servisirana .moze zamena