Број на оглас: 2910709
Објавен на: 14.07.2018, 13:38
1 / 8

Mercedes-Benz E220 CDI

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so izvrsen kompleten servis i registrirano do fevruari 2019,
Elegance oprema,full bel kozen salon so mahagon,6 stepen manuelen menuvac.
-Aluminiumski bandasi 17 "
-Elektronski siber
-Elektrika na retrovizori
-Maglenki
-Komandi na volan
-Tempomat
-Cd chardzer
-Bord kompjuter
-Elektrika na sedista
-Podesuvanje na volan
-Dvozonski klimatronik
-Greaci na sedista
Voziloto e vo odlicna sostojba podetalni informaci na: 076 870 171