Број на оглас: 2910637
Објавен на: 22.08.2018, 20:13
1 / 11

IZDAVAM EKSTRA APARTMANI VO STRUGA

1 €
Број на соби:
10
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Соларна енергија
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1970
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Mosha pijade

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam apartmani vo Struga 50 60 70m3 sekoj apartman e so sopstveno wc i terasa klima i televizor ekstra ceni poveke informacii na 070 969699