Број на оглас: 2910229
Објавен на: 23.05.2019, 13:51
1 / 7

Vel Satis NAJVISOKO NIVO NA OPREMA

4.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Vel Satis
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vel Satis so NAJVISOKO NIVO na OPREMA business klasa vo extra sostojba.registrirano so zelen karton do 28.12.2019