Број на оглас: 2909861
Објавен на: 10.08.2018, 19:13
1 / 4

TOMA VINOVIC

1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam traktor toma vinkovic vo odlicna sostojba so remontiran motor.Zvonete na 077 722 408 077 722 408 077 722 408