Број на оглас: 2909680
Објавен на: 11.12.2018, 13:08
1 / 8

Smart fortwo cabrio

1.500 € Цената е фиксна
Марка:
Smart
Модел:
ForTwo
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Smart fortwo cabrio 600cc 40kw 2000 godina... registriran do 4.2019. Napraven remont na motorot i za razlika od drugite smartovi ne trosi ni gram ulje.. ima klima (sega napolneta), i 4 skoro novi gumi, nov akomulator... kompletno servisirana nema ni krckanje ni tropkanje mozna e proverka kade sakate. Napomena treba da se zameni ili servisira alanserot. Cenata e fiksna 1500 evra ni evro ponisko!! Za poeftino ne zvonete.