Број на оглас: 2909612
Објавен на: 17.06.2018, 17:54
1 / 4

Yugo

18.000 МКД Цената не е фиксна 18.500 МКД
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Yugoto e pali vozi izminata reg Info na tel 078 710 464