Број на оглас: 2909606
Објавен на: 11.08.2018, 00:43
1 / 4

Skoda Fabia 1.9

3.000 €
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 sdi euro4 47kw/64 ks registrirana do.avgust 2018 zelen karton klima ispravna MAKSIMALNO SOCUVANA NE TAKSIRANA ..MOZE ZAMENA ZA AVTOMATIK NAD 2000god dizel 075-489-466