Број на оглас: 2909590
Објавен на: 30.05.2020, 07:02
1 / 3

Куќа на босанска

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
113 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Bosanska 33

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Блиску до педагошкио факултет
Цена по договор