Број на оглас: 2909523
Објавен на: 08.06.2018, 13:11
1 / 6

Opel vektra 17 dizel cena550e odlicna za tie pari

500 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2017
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor dobar ne duva fiksna cena 250000den