Број на оглас: 2909344
Објавен на: 20.07.2018, 11:18
1 / 3

opel vectra2.016v dizel

2.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava opel vectra 2.0 16 v dizel 2000god. so smenet set na lamela potisna i drug lager,registirana do noemvri klimatronik,vebasto.el.na prozorci...broj za kontakt 078327404..ili se zamenuva so moja doplata..