Број на оглас: 2909138
Објавен на: 24.05.2019, 12:16
1 / 1

Delovi za Peugeot 106 i Citroen ax

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
106
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za pezo 106 i citroen ax 1.0 ,1.1 i 1.5D ima se prakam i po kargo inf na 077 726 148