Број на оглас: 2909043
Објавен на: 17.03.2019, 21:41
1 / 5

Zvucnici pojacalo

6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


2 zvucnika (horna),ekvilajzer Toshiba I pojacalo Stereo Power Amplifier WPA 600-PRO vo odlicna sostojba