Број на оглас: 2908780
Објавен на: 28.02.2019, 16:19
1 / 1

Na delovi Citroen C5 2.0hdi 110ks 2001 god.

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za citroen c5 2.0hdi(110)ks
gi ima site delovi,
motor perfekten
menjac so nov set pred 2000km smeneti,
turbina,dizni, elektronika bocsh, hidroulika pumpa,bombi, gumi so bandazi 15ki se e vo extra sostojba polovno.....