Број на оглас: 2908620
Објавен на: 11.08.2019, 14:15
1 / 6

Solarni sistemi-Соларни системи

1 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис врши продажба,монтажа и сервис на сите типови сончеви колектори.Професионална монтажа и гаранција за изведеното.Комплетни документи и подршка 24/7
Изложен салон Неготино
www.pro-solar.net

Потврден огласувач
 Про Солар технолоџис (претпријатие)