Број на оглас: 2908563
Објавен на: 09.04.2019, 17:03
1 / 3

Kosacka JF 190 Hidraulicna Exstra

10 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kosacka JF 190 exstra sostojba hidraulicna so moznost dase transportira pozadi i na strana..Prodadenoo