Број на оглас: 2908490
Објавен на: 14.05.2019, 10:45
1 / 1

ARSKO DJUBRE 0D OVCI I KOZI-PREVRIENO

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM -1M3 =500 DENARI FCO FARMA.
VAS UTOVAR I TRANSPORT
S,GRADISHTE-KUMANOVSKO
075 41 44 51