Број на оглас: 2908336
Објавен на: 24.09.2020, 06:33
1 / 3

плац викендица Побожје

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 1000 м² со викендица тврда градба во Побожје - Радишани