Број на оглас: 2908312
Објавен на: 14.06.2018, 14:31
1 / 11

Gilera Fuoco 500cc

2.550 €
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Fuoco
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Направен сервис , регистриран до 04.02.2019 , пали вози !!