Број на оглас: 2908249
Објавен на: 15.07.2018, 08:22
1 / 10

PEUGEOT 207 SPORT 1.6HDI

3.700 € Цената не е фиксна 3.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks
БОРО
Лисиче
Аеродром, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 SPORT VERZIJA 1.6HDI 109KS PROIZVEDENA 2006GODINA.

☆REGISTIRANA DO 09.03.2019 SO ZELEN KARTON !!

SMENETO E SET LAMELA ORGINAL VALEO

OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
ABS
ESP
AIR BEG
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
SERVO VOLAN
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
RADIO NA TOUCH SO USB I MEMORISKA
ALUMINSKI BANDAZI-FABRICKI
2 KLUCA-FABRICKI
SVETLA ZA MAGLA
4 NOVI GUMI MICHELIN

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED ISTOTO POSEDUVA I KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA .!!!
ENTERIER-FABRIKA
MOTOR-PERFEKTEN