Број на оглас: 2908033
Објавен на: 13.10.2018, 20:52
1 / 2

Tomos vakum pumpa navodnuvajne

9.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,moze da se prati i po kargo 071 713 346