Број на оглас: 2907800
Објавен на: 19.03.2019, 14:58
1 / 12

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136KS 4X4 6 BRZINI

7.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA RAV 4 2.2 D4D 136KS 4X4 6 BRZINI. EXTRA ZDRAVO I ZACUVANO VOZILO SO FULL OPREMA, SO BORD KOMPJUTER, LOCK KOPCE, PARKING SENZORI, KLIMATRONIK I DRUGI EXTRI.

SEGA REGISTRIRANO I SERVISIRANO.
SAMO ZA LUGJE STO ZNAAT DA CENAT.