Број на оглас: 2906921
Објавен на: 03.02.2020, 10:20
1 / 9

VOLVO 5 EKSTRA !!!

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


EKSTRA EKSTRA EKSTRA CENA !!!
Се Продаваат Екстра два зачувани и одржавани Камиони Volvo 5 и Приколки две Schmitz со прва регистрација 2008 година.

Редовно сервисирани со сервисна книшка во ВОЛВО СКОПЈЕ

070 218 739