Број на оглас: 2906700
Објавен на: 02.08.2020, 09:18
1 / 1

PECKA NA STRUJA 6KW EVTINO

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Pecka na struja AEG 6kw koristena za doma prvite dve tri godini otkoga e kupena vo ispravna sostojba rasklopena. Mnogu malku koristena.cena po dogovor