Број на оглас: 2906696
Објавен на: 11.01.2019, 16:10
1 / 4

Masina za čišćenje bakarni kablovi

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


odvojuvanj bakar od zica