Број на оглас: 2906343
Објавен на: 20.09.2018, 11:13
1 / 11

Golf VI 1.4

6.299 € Цената не е фиксна 6.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


година на производство 10/2009
мотор:1.4 86 кс бензин
поминато километри:108.000
регистрација:до 03.2019 со зелен картон
забелешка:пукната шофершајбнaНадворешност
Фарови за магла-смарт светла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Климатроник, Радио CD MP3, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава