Број на оглас: 2906199
Објавен на: 28.09.2018, 16:56
1 / 4

Се продава кројач - грчки

1.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Кројачот е во исправна состојба, ножот се движи надолжно и попречно.