Број на оглас: 2906165
Објавен на: 22.06.2018, 15:38
1 / 11

BMW E36 316I + plin

1.500 € Цената не е фиксна 1.600 €
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo odlichna sostojba so dizna plin, servisirana, el. Na stakla, el. Shiber, el. Retrovizori, xenon svetla, al. Bandashi so solidni gumi. Mozhna e zamena za ponovo vozilo so moja doplata.
BARAJTE NA OVOJ BROJ: 076 71 89 89