Број на оглас: 2905980
Објавен на: 25.10.2018, 09:09
1 / 9

Kukja vo Leskoec Ohrid

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
170 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
470 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1991
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во с.Лескоец- Охрид (на самиот влез (Кај Гумно), на само 50м од главниот пат).
Градба: 1991 година,
Приземје плус спрат.
Вкупна површина на куќата: 170 м2
Вкупна површина со двор:480 м2
Маркица за иградба на уште една помала куќа во дворот.

Телефон за контакт: 078 331 450- Sasho