Број на оглас: 2905671
Објавен на: 18.07.2018, 10:18
1 / 10

VW GOLF PLUS 1,9 TDI 105 KS, 2005god.

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golf 5 Plus so najdobriot motor na VW 1,9TDI so 105 KS, EXTRA zacuvan so najvisoko nivo na oprema, tempomat, bord kompjuter, klima, elektrika na site stakla, retrovizori I greaci. Voziloto e servisirano I registrirano.
So realna kilometraza a proverka kako I kade sakate.
Samo za lugje sto znaat da cenat.