Број на оглас: 2905485
Објавен на: 15.05.2019, 13:57
1 / 8

Peugeot 307 2.0hdi

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


So klimatronik, panoramski krov, I dr. oprema

Broj za kontakt 078 421 044