Број на оглас: 2905244
Објавен на: 14.06.2018, 13:08
1 / 11

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI FULL COSMO MNOGU ZACUVANA!!!!!

3.650 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AVTOMOBILOT E KAKO NOV
MOTOR 1.7 CDTI 101 KS MNOGU ZDRAV
MENJAC EKSTRA
PREDNICA ZDRAVA
SE FUNKCIONIRA BEZPREKORNO
COSMO PAKET
ENTERIE KOZEN KAKO NOV
NADVORESNO NEMA UDARI FARBANO
FULL OPREMA
KLIMA 100%LADI
ALUMINIUMSKI BANDAZI
REALNI KILOMETRA
AVTOMOBILOT E BEZ NIKAKVA MANA
MOZE DA SE PROBA I VIDI VO SEKOE VREME
MOZE PROVERKA VO SERVIS PO VASA ZELBA
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
BEZ ZAMENI!!!