Број на оглас: 2904607
Објавен на: 04.04.2020, 00:35
1 / 1

СЕ ПРОДАВА КУЌА ИЛИ ЗАМЕНА ЗА СТАН!

32.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
285 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ЛАЗО ФИЛИПОСКИ БР. 24

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР ВО ЦЕНТРАЛНОТО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ (МРТОЕЧКО СОКАЧЕ) ЛЕГАЛИЗИРАНА СО ЦЕЛОСНА ИСПРАВНА ДОКУМЕНТАЦИЈА, А МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА СТАН.
https://www.instantstreetview.com/@41.340508,21.557129,234.64h,-2.17p,0.94z