Број на оглас: 2904560
Објавен на: 23.08.2018, 17:52
1 / 1

CELICNI 15 5x112

3.700 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


celicni bandazi od golf 5 odlicno socuvani vozeni 1 sezona 078-35-35-24