Број на оглас: 2904441
Објавен на: 31.03.2019, 20:20
1 / 1

Ploca za samsung galaxy s5

2.400 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy s5
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ploca za samsung galaxy s5 ispravna.