Број на оглас: 2904196
Објавен на: 01.01.2019, 14:12
1 / 5

Aparati za limunada fontana 2x20litre

400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malce e koristen
Skoro nov made in turcija
Ladi perfektno
2x20Litre