Број на оглас: 2904053
Објавен на: 03.04.2020, 12:30
1 / 6

Lavazza novi kafemati za espreso za kapsula

3.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Edna kapsula 14 den kompatibilna