Број на оглас: 2903908
Објавен на: 16.03.2019, 00:22
1 / 11

Реновирана Куќа -Карпош Војвода

99.900 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
142 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
176 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Карпош Војвода

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Локација ул.Карпош Војвода, во близина на Бозо,широка улица,добар прилаз,тивко и мирно за семеен живот...Куќата е комплетно реновирана : Пвц дограма, фасада,врати, тоалети, струја , вода...
Во склоп на дворното место има Гаража и видиковец...